logologologo
cup
Гагарин Кубогы иясе 2009, 2010 һәм 2018 еллар
cup
Россия чемпионы 1998, 2006, 2009, 2010 һәм 2018 еллар
cup
Европа чемпионнары Кубогы иясе 2007 ел
cup
Континенталь Кубогы иясе 2008 ел
ХК «Ак Барс», ХК «Барс» һәм ХК «Ирбис»
катнашындагы матчларның генераль иганәчесе
Узган уеннарга кире кайту
Металлург
Магнитогорск
Буллиты
2 : 3
Ак Барс
Казан
1 период
06:19 Уеннан чыгару (2 мин)
Грубость
9. Доус Найджел
10:13 Уеннан чыгару (2 мин)
Подножка
8. Земчёнок Артём
14:51 Гол (0:1)
9. Доус Найджел
5. Рукавишников Роман
77. Да Коста Стефан
15:46 Уеннан чыгару (5 мин)
Драка
72. Минулин Артём
15:46 Уеннан чыгару (5 мин)
Драка
28. Кормье Патрис
20:00 Уеннан чыгару (2 мин)
Грубость
33. Пашнин Михаил
20:00 Уеннан чыгару (2 мин)
Грубость
10. Воронков Дмитрий
2 период
22:49 Уеннан чыгару (2 мин)
Задержка соперника руками
6. Викстранд Микаэль
23:59 Гол (1:1)
в большинстве
10. Мозякин Сергей
72. Минулин Артём
T
23:59 Таймаут
31:30 Уеннан чыгару (2 мин)
Подножка
57. Хлыстов Никита
31:30 Уеннан чыгару (2 мин)
Симуляция
89. Лукоянов Артём
37:15 Уеннан чыгару (2 мин)
Блокировка
74. Прохоркин Николай
3 период
42:56 Уеннан чыгару (2 мин)
Задержка соперника руками
22. Галиев Станислав
46:21 Гол (2:1)
91. Карпов Максим А.
48:58 Гол (2:2)
12. Глухов Михаил
89. Лукоянов Артём
50:58 Уеннан чыгару (2 мин)
Опасная игра высоко поднятой клюшкой
96. Лямкин Никита
53:58 Уеннан чыгару (2 мин)
Задержка соперника руками
18. Хенкель Кристиан
55:54 Уеннан чыгару (2 мин)
Удар клюшкой
16. Плотников Сергей
Овертайм
65:00 Гол (2:3)
победный буллит
9. Доус Найджел
25 ноября 2020
17:00 мск
Магнитогорск, УКРК «Арена Металлург»
2076 Тамашачы
Главные судьи Оскирко Юрий, Хрибик Ян
Линейные судьи Захаров Даниил, Шалагин Никита
1 Период
06:19
Уеннан чыгару
#9 Доус Найджел 
Грубость
Уеннан чыгару
#8 Земчёнок Артём 
Подножка
10:13
Уеннан чыгару
#72 Минулин Артём 
Драка
15:46
15:46
Уеннан чыгару
#28 Кормье Патрис 
Драка
Уеннан чыгару
#33 Пашнин Михаил 
Грубость
20:00
20:00
Уеннан чыгару
#10 Воронков Дмитрий 
Грубость
2 Период
22:49
Уеннан чыгару
#6 Викстранд Микаэль 
Задержка соперника руками
T
23:59
Ак Барс
Таймаут
Уеннан чыгару
#57 Хлыстов Никита 
Подножка
31:30
31:30
Уеннан чыгару
#89 Лукоянов Артём 
Симуляция
Уеннан чыгару
#74 Прохоркин Николай 
Блокировка
37:15
3 Период
42:56
Уеннан чыгару
#22 Галиев Станислав 
Задержка соперника руками
50:58
Уеннан чыгару
#96 Лямкин Никита 
Опасная игра высоко поднятой клюшкой
53:58
Уеннан чыгару
#18 Хенкель Кристиан 
Задержка соперника руками
Уеннан чыгару
#16 Плотников Сергей 
Удар клюшкой
55:54
Овертайм
Буллиты
65:00
победный буллит

Составы команд

Капкачылар

(Click to sort Ascending)
Уенчы
(Click to sort Ascending)
И
(Click to sort Ascending)
В
(Click to sort Ascending)
П
(Click to sort Ascending)
ИБ
(Click to sort Ascending)
ГП
(Click to sort Ascending)
ОБ
(Click to sort Ascending)
%ОБ
(Click to sort Ascending)
КН
(Click to sort Ascending)
ИбП
(Click to sort Ascending)
Штр
(Click to sort Ascending)
ВП
(Click to sort Ascending)
36Рейдеборн Адам нет0000000
82Билялов Тимур да00123093.81.850065

Сакчылар

(Click to sort Ascending)
Уенчы
(Click to sort Ascending)
И
(Click to sort Ascending)
Г
(Click to sort Ascending)
А
(Click to sort Ascending)
О
(Click to sort Ascending)
+/-
(Click to sort Ascending)
+
(Click to sort Ascending)
-
(Click to sort Ascending)
Штр
(Click to sort Ascending)
ГР
(Click to sort Ascending)
ГБ
(Click to sort Ascending)
ГМ
(Click to sort Ascending)
ГП
(Click to sort Ascending)
РБ
(Click to sort Ascending)
БВ
(Click to sort Ascending)
%БВ
(Click to sort Ascending)
Вбр
(Click to sort Ascending)
%Вбр
(Click to sort Ascending)
ВП/И
(Click to sort Ascending)
ФоП
(Click to sort Ascending)
СПр
(Click to sort Ascending)
БлБ
(Click to sort Ascending)
См/И
(Click to sort Ascending)
БВ/И
(Click to sort Ascending)
ВВA/И
(Click to sort Ascending)
5Рукавишников Роман да02212100000010015:0100122102:01
2Журавлёв Даниил да00011000000020018:1400026203:30
3Педан Андрей да0000000000000013:160102401:23
6Викстранд Микаэль да000-10140000010017:0311325101:38
18Хенкель Кристиан да00000040000010015:0300125102:30
44Юдин Дмитрий да00011000000020018:5101125202:08
96Лямкин Никита да00000040000030022:1700327305:05

Һөҗүмчеләр

(Click to sort Ascending)
Уенчы
(Click to sort Ascending)
И
(Click to sort Ascending)
Г
(Click to sort Ascending)
А
(Click to sort Ascending)
О
(Click to sort Ascending)
+/-
(Click to sort Ascending)
+
(Click to sort Ascending)
-
(Click to sort Ascending)
Штр
(Click to sort Ascending)
ГР
(Click to sort Ascending)
ГБ
(Click to sort Ascending)
ГМ
(Click to sort Ascending)
ГП
(Click to sort Ascending)
РБ
(Click to sort Ascending)
БВ
(Click to sort Ascending)
%БВ
(Click to sort Ascending)
Вбр
(Click to sort Ascending)
%Вбр
(Click to sort Ascending)
ВП/И
(Click to sort Ascending)
ФоП
(Click to sort Ascending)
СПр
(Click to sort Ascending)
БлБ
(Click to sort Ascending)
См/И
(Click to sort Ascending)
БВ/И
(Click to sort Ascending)
ВВA/И
(Click to sort Ascending)
9Доус Найджел да3031104100011100017:2900126103:00
12Глухов Михаил да202110010000333.31015:4001022301:43
77Да Коста Стефан да02211000000020944.414:1601120202:40
89Лукоянов Артём да02211040000020017:3501023202:02
10Воронков Дмитрий да000-10140000010013:3001022103:09
14Тихонов Виктор В. да0001100000000014:421002302:46
22Галиев Станислав да00000040000010011:2700018102:59
24Сафонов Илья да0000000000000333.32:29000500:21
25Зарипов Данис да000-10100000030014:1800020303:11
27Петров Кирилл да00000000000010015:2601022104:15
28Кормье Патрис да0000001000000201241.712:5203120201:34
51Азеведо Джастин да000-10100000002272.719:260102802:15
69Бурмистров Александр О. да0001100000000102013:421002203:57
Безнең рассылкага язылыгыз
subscription-bg
«Ак Барс» ХК, «Барс» һәм «Ирбис» командалары катнашыда уеннар иганәчесе
2021/22 сезоны КХЛ чемпионаты партнерлары
logo
Loading... Loading... Loading...